Program partnerski

Dropshipping

 

Program Partnerski Dropshipping z Obrazownia.com: Twoja Droga do Sukcesu w E-commerce!

Ty sprzedajesz, my drukujemy! Doskonały model współpracy dla Twojego sklepu internetowego!

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym sklep online z obrazami i poszukujesz solidnego producenta, który dopełni Twoją ofertę? Znalazłeś idealnego partnera! Obrazownia.com to dystrybutor, który z radością zrealizuje zamówienia Twoich klientów, zapewniając najwyższej jakości druk obrazów.

Przyjmując na siebie produkcję i logistykę, umożliwiamy Ci skoncentrowanie się na tym, co robisz najlepiej: sprzedawaniu produktów i promowaniu swojej marki. Dzięki dołączeniu do naszego programu obniżysz koszty działalności, eliminując konieczność inwestowania w magazynowanie towarów czy zaplecze produkcyjne.

Korzyści z Programu Partnerskiego Obrazownia.com

Czego możesz oczekiwać, dołączając do naszego programu partnerskiego dropshipping?

Oferujemy miedzy innymi:

 • Zarabianie na marży: Wybierz samodzielnie wysokość swojej marży zgodnie z własną ustaloną strategią handlową.
 • Zniżka partnerska: Otrzymuj specjalną zniżkę partnerską, która zależy od wielkości otrzymywanych zamówień - im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz.
 • Szybki czas realizacji zamówień: Dzięki naszemu doświadczeniu i zautomatyzowanym narzędziom, zamówienia Twoich klientów są realizowane ekspresowo.

Dropshipping Plakatów z Obrazownia.com

Nasz model współpracy nie posiada minusów! Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż swojego sklepu internetowego, zapewnić klientom szybką wysyłkę, a jednocześnie oszczędzić na kosztach, skontaktuj się z nami. Wykorzystaj pełen potencjał swojej strony internetowej i zacznij zarabiać już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy.

 

Zostań naszym Partnerem 

Influencer

 

Zostań Ambasadorem Obrazownia.com i Zmieniaj Wnętrza razem z Nami!

Jeśli jesteś osobą, która chce nadać swojemu otoczeniu niepowtarzalny charakter, to dobrze trafiłeś. Szukasz idealnego obrazu, który wprowadzi do Twojego wnętrza powiew świeżości? A może masz swoje grono odbiorców, z którymi chcesz podzielić się swoją pasją do dekoracji wnętrz? Przedstawiamy Ci nasz program partnerski dla influencerów, który pozwoli Ci zarabiać na polecaniu produktów. 

Marketing z Obrazownia.com: Dołącz do Naszego Programu Partnerskiego

Nasza propozycja polegająca na współpracy to coś więcej niż typowy program afiliacyjny. Współpraca z nami to nie tylko możliwość promowania unikatowych produktów na platformach społecznościowych, ale również szansa na ciekawe i atrakcyjne zarobki. Influencer zarabia za sprawą indywidualnego kodu promocyjnego, który możesz udostępnić swoim odbiorcom.

Jak Wygląda Współpraca z Nami?

Proces współpracy jest prosty i przejrzysty. W ramach programu partnerskiego otrzymujesz:

 • Wybierasz obraz: Wybierz idealny obraz dla siebie z naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz dostęp do tysiąca wzorów. Wysyłamy go do Ciebie za darmo!
 • Pokazujesz go na social media: Zgodnie z warunkami umowy, promujesz produkt pokazując wybrany obraz na swoich profilach społecznościowych określoną ilość razy.
 • Dostajesz indywidualny kod zniżkowy: Generujemy dla Ciebie unikalny kod zniżkowy, który możesz udostępnić swoim obserwatorom na swoim profilu społecznościowym- Instagram, Facebook, YouTube, Tik-Tok lub własnym blogu.
 • Zarabiasz na prowizji: Za każdy zakup dokonany przez Twoich obserwatorów za pomocą Twojego kodu, otrzymujesz prowizję w wysokości określonej w umowie.

Zainteresowany? Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące programu partnerskiego i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć współpracę.

Program Partnerski Obrazownia.com: Idealna Okazja dla Influencerów

Jeżeli jesteś influencerem lub po prostu aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, nasz program partnerski jest idealnym miejscem do rozwijania swojej kariery. Przekonaj się, jak łatwo możesz zarabiać, promując nasze produkty na swoich kanałach. Współpraca z nami polega na prostym mechanizmie - za każde polecanie produktów, które skutkuje zakupem, otrzymasz prowizję.

Odezwij się do nas i dołącz do naszego programu partnerskiego już dziś! Możesz należeć do grona naszych ambasadorów i czerpać korzyści z naszej współpracy.

 

Rozpocznij Współpracę  

 

Architekt wnętrz

Program Partnerski Obrazownia.com Dla Architektów: Twórz Inspirujące Przestrzenie z Nami!

Jeżeli jesteś architektem i poszukujesz niezawodnych firm do współpracy, to dobrze trafiłeś! W Obrazownia.com oferujemy Ci współpracę na jasno określonych warunkach, z której korzyści czerpiemy wszyscy: Ty, Twój klient oraz my.

Nasza Oferta Dla Architektów

W Obrazownia.com jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrany obraz może nadać charakter każdej przestrzeni. Współpracując z nami, masz możliwość polecania unikalnych obrazów z naszej kolekcji swoim klientom.

Jak wygląda współpraca z nami?

 • Rekomenduj nasze obrazy: Jako nasz partner, polecasz swoim klientom obrazy z naszego sklepu. Dzięki temu, mogą oni zakupić wyjątkowe dzieła sztuki, które dodadzą charakteru ich przestrzeniom.
 • Korzyści dla Twoich Klientów: Twój klient korzysta z rabatu przy użyciu Twojego indywidualnego kodu. Wysokość rabatu jest ustalana w warunkach umowy. Dzięki temu, Twój klient oszczędza, a Ty zdobywasz ich zaufanie.
 • Otrzymuj prowizję: W zależności od ustalonych warunków, otrzymujesz prowizję wynoszącą nawet do 30% wartości zakupu dokonanego przez Twojego klienta. To dodatkowy dochód dla Ciebie i potwierdzenie wartości Twojej rekomendacji.
 • Poznaj nasze produkty: Abyś mógł z pełną świadomością rekomendować nasze obrazy, możemy przesłać do Ciebie jeden z naszych obrazów. Dzięki temu osobiście przekonasz się o wysokiej jakości naszych produktów!

Program Partnerski Obrazownia.com dla architektów to doskonała propozycja dla twórców przestrzeni. Dołącz do nas i zobacz, jak łatwe może być generowanie dodatkowych dochodów, rekomendując nasze produkty swoim klientom.

 

Rozpocznij Współpracę