Obrazy na płótnie canvas - idealne do salonu i sypialni

Obrazy na płótnie canvas są popularnym wyborem jako dekoracja ścian w wielu domach i miejscach publicznych. Dzięki nowoczesnej technologii druku na płótnie canvas można uzyskać wysoką jakość reprodukcji obrazów, co daje wrażenie, że są one ręcznie malowane.

Obrazy na płótnie canvas - idealne do salonu i sypialni

Obrazy na płótnie canvas - jak ręcznie malowane 

Obrazy to nieodłączne elementy dekoracyjne mieszkań, wprowadzające klimat i estetyczny wygląd. Obrazy na płótnie canvas stanowią idealny pomysł na udekorowanie wnętrz, a dzięki swojemu nasyceniu nadają koloru i uroku każdemu pomieszczeniu.

Obrazy na płótnie canvas  - dekoracje ścienne do każdego pokoju 

Obrazownia.com wprowadza szeroką gamę produktów - zarówno wzorów, jak i materiałów, z których są wykonane. Popularną opcją są obrazy na płótnie canvas, czyli imitacja obrazów ręcznie malowanych. Materiał doskonale imituje naturalne płótno malarskie, dzięki czemu poprzez nowoczesny system drukowania możemy uzyskać tradycyjnie wyglądające obrazy. Wysoka chłonność materiału pozwala na otrzymanie głęboko nasyconych i wyrazistych kolorów na wydrukach. Idealnie prezentują się w każdym wnętrzu i oddają piękno naturalnych malowideł. Na płótnie canvas można wydrukować wysokiej jakości grafiki, krajobrazy czy reprodukcje znanych obrazów, aby uzyskać niesamowite dekoracje pomieszczeń - obrazy jak ręcznie malowane. Obrazy na płótnie canvas najczęściej nie wymagają zewnętrznej ramy, ponieważ płótno jest naciągane na wewnętrznym stelażu, która później chowa się pod obrazem i tym samym uzyskujemy canvasa na całej wielkości płótna bez ramki. 

Obrazy na płótnie canvas

Stylowe obrazy do pokoju - pejzaże, martwa natura i portrety 

Obrazy na płótnie canvas stanowią niebanalną ozdobę wnętrz nie tylko w domach, ale również szkołach, muzeach, studiach fotograficznych czy innych miejscach. Jest to niesamowita dekoracja, która oddaje kolory, nastrój i klimat. Jedną z ich zalet jest fakt, że są wodoodporne i można łatwo je wyczyścić. Są też bardzo trwałe i będą służyć konsumentom wiele lat, zdobiąc ściany pomieszczeń. Dodatkowym atutem tego płótna jest możliwość wyboru wykończenia: matowe lub błyszczące. Produkty nie blakną od bezpośredniego padania promieni słonecznych oraz są odporne na wilgoć, dzięki czemu są wytrzymałe na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. 

Grafiki drukowane na płótnie w różnych motywach i do każdego przeznaczenia

Obrazy na płótnie canvas charakteryzują się wysoką dokładnością druku oraz intensywną i żywą kolorystyką. Obraz na płótnie canvas to dekoracja, która idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu - nadaje odpowiedniego klimatu i wystroju. Wybierz wyjątkowy obraz na płótnie w naszym sklepie dopasowany do Twojego urokliwego mieszkania. 


Nie przegap okazji, aby stworzyć niepowtarzalny klimat i atmosferę we wnętrzu. Sprawdź naszą ofertę obrazów na płótnie canvas i zdecyduj, który z nich będzie idealny dla Ciebie!

Czytaj także: